Home

settore Senza fiato gru umetnicko klizanje srbija palma Premonizione ritardo

Međunarodno memorijalno takmičenje u umetničkom klizanju (FOTO/VIDEO) |  Novinska agencija Beta
Međunarodno memorijalno takmičenje u umetničkom klizanju (FOTO/VIDEO) | Novinska agencija Beta

Umetničko klizanje u Srbiji | Umetničko klizanje

Novi Sad na ledu": Otvoreno prvenstvo u umetničkom klizanju 26. i 27.  decembra na Spensu | (Vesti - 25.12.2021) Novi Sad
Novi Sad na ledu": Otvoreno prvenstvo u umetničkom klizanju 26. i 27. decembra na Spensu | (Vesti - 25.12.2021) Novi Sad

USTAJE U 5, NIŽE MEDALJE I ODLIČAN JE ĐAK: Ovo je KLIZAČICA Anita Kovač  (13) o
USTAJE U 5, NIŽE MEDALJE I ODLIČAN JE ĐAK: Ovo je KLIZAČICA Anita Kovač (13) o

Istorija klizanja u Vojvodini i Srbiji » Skijanje.rs

FoNet portal :: Sport :: Takmičenje u umetničkom klizanju

Russian skater can compete, medal ceremony won't be held amid doping case

Rusija je na meti, Amerika hoće da je unizi - Ruskinja negoduje zbog ZOI

NE GLEDATE UMETNIČKO KLIZANJE? E, OD SADA VEROVATNO HOĆETE! Od ovog nastupa  se topi i led /VIDEO/ - Sportal
NE GLEDATE UMETNIČKO KLIZANJE? E, OD SADA VEROVATNO HOĆETE! Od ovog nastupa se topi i led /VIDEO/ - Sportal

Trenutak za istoriju sporta: Ruskinja izvela nemoguće, prkosila zakonima  fizike i gravitacije - Telegraf.rs
Trenutak za istoriju sporta: Ruskinja izvela nemoguće, prkosila zakonima fizike i gravitacije - Telegraf.rs

Umetničko klizanje: nastupi koji se pamte

Klizanje - kad padnete, ustanite brzo! - oradio.rs

Ruskinja izvela "nemoguć" skok VIDEO - B92

Subotičanka Leona Rogić prvakinja Srbije u umetničkom klizanju - JMU  Radio-televizija Vojvodine
Subotičanka Leona Rogić prvakinja Srbije u umetničkom klizanju - JMU Radio-televizija Vojvodine

ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE U PEKINGU (13. DAN): Kamila u suzama - OSTALA BEZ  MEDALJE! Srbi završili takmičenje na ZOI
ZIMSKE OLIMPIJSKE IGRE U PEKINGU (13. DAN): Kamila u suzama - OSTALA BEZ MEDALJE! Srbi završili takmičenje na ZOI

Naxi radio | Opusti se i uživaj

Zimske olimpijske igre u Kini: Ruska umetnička klizačica Kamila Valijeva  osvojila svet - ali je otvorila i neka pitanja - BBC News na srpskom
Zimske olimpijske igre u Kini: Ruska umetnička klizačica Kamila Valijeva osvojila svet - ali je otvorila i neka pitanja - BBC News na srpskom

Umetničko klizanje, doping: Zašto Rusiji nije dodeljeno zlato?

Ruska klizačica u bojama Srbije otkriva za "Alo!": Obožavam Novaka Đokovića  i Putina! - Alo.rs
Ruska klizačica u bojama Srbije otkriva za "Alo!": Obožavam Novaka Đokovića i Putina! - Alo.rs